Language selection

Yeminli Tercüman / Sworn Translations

News

Belgelerimi size nasıl ulaştırabilirim?

Belgelerinizi farklı yöntemlerle bize ulaştırabilirsiniz. Eğer ofisimize yakın bir yerde yaşıyorsanız elden getirebilirsiniz. Ancak belgenin niteliğine ve sayısına göre çevirinizi size aynı günde veremeyebiliriz ya da sizi bekletmek zorunda kalabiliriz. Belgenin kopyasını üzerinde çalışılabilir kalitede olmak üzere tarayıcıdan geçirip e-posta, faks ya da akıllı telefon resmi olarak bize gönderirseniz hazır olduğunda belgenin asılları ile gelip çevirinizi hiç beklemeden alabilirsiniz.

Eğer yaşadığınız yer ofisimize uzak ya da zamanınız yoksa belgelerinizin asıllarını güvenceli posta ile gönderebilirsiniz. Eğer çeviriye acil olarak ihtiyacınız varsa belgenizi postaya vermeden önce kopyasını üzerinde çalışılabilir kalitede olmak üzere tarayıcıdan geçirip e- posta, faks ile ya da akıllı telefon resmi olarak bize gönderirseniz posta ile gönderdiğiniz belge aslı elimize geçtiğinde çeviriniz hazır olur ve aynı gün ya da ertesi gün çevirisiyle birlikte size geri postalarız.

Elinizde belgenin aslı yoksa ya da çeviriyi vereceğiniz kuruma belgenin aslını da verecekseniz belgenin kopyasını üzerinde çalışılabilir kalitede olmak üzere tarayıcıdan geçirip e-posta, faks ile ya da akıllı telefon resmi olarak bize gönderirseniz çevirinizin elektronik kopyasını e- posta yoluyla aslını da posta yoluyla size göndeririz.